Ngā Kaimahi

Add Headings and they will appear in your table of contents.


Susanne Simmons-KopaTumuaki / Principal
tumuaki@whakawatea.school.nz
Tumuaki, Kaitātaki Kia Tipu Kaitātaki, Ngā Manu Amorangi
Jalna Simmons Tumuaki Tuarua
Jalna.Simmons@whakawatea.school.nz
Tumuaki Tuarua, Kaiako AK Rimu, Kaitātaki Pāngarau, Kaitātaki SNR Pedagogy
Natasha Ormond - Tumuaki Tuatoru
Natasha.Ormond@whakawatea.school.nz
Kaiako AK Harakeke, Kaitātaki Hangarau, Kaitātki JNR Pedagogy
Kirsten Burke
admin@whakawatea.school.nz
Kaiwhakahaere Tari (SEO), Kaiwhakarite, Kaitātaki Tari, PB4L
Lynda Priestley
Lynda.Priestley@whakawatea.school.nz
Kaiako AK Kauri, Kaitātaki Te Reo Matatini
Rangiaho Leevey
rangiaho.leevey@whakawatea.school.nz
Kaiako - AK Pōhutukawa, Kaitātaki Pūtaiao
Te Maurihei Toto-Haere
temaurihei@whakawatea.school.nz
Kaiako - AK Miro, Kaitātaki Te Āhua o Whakawātea
Hinemoana Roa-Sampson
hinemoana@whakawatea.school.nz
Kaiako - AK Kōwhai, Kaitātaki Te Āhua o Whakawātea
Lucy Southon
lucy.southon@whakawatea.school.nz
Kaiako - AK Nīkau, Kaitātaki
Tiaira Kōopu
tiaira.koopu@whakawateaschool.nz
Kaiako - AK Tōtara,Kaitātaki

Receptionist tari@whakawatea.school.nz Kaitaupaepae, Kaiāwhina Tari